Główna Sport Krótka Piłka wraca po przerwie, a w niej Mateusz Korowaj i… Turbopompka. Warto obejrzeć!
12

0
12

Po świątecznej przerwie gościem Roberta Reszki i Roberta Majchrzaka w programie Krótka Piłka był Mateusz Korowaj. Pierwszy tegoroczny gość był także pierwszym bohaterem nowego projektu, zatytułowanego Turbopompka. Jak poradził sobie z zadaniami? Zobaczcie sami.

Komentarze(12)

1. Dziwna wypowiedź Różanka słabsza piłkarsko od Chorzeli bo Różanka gra zespołowo a w drużynie Chorzeli jest więcej indywidualności. To o co chodzi w grę w piłkę nożną? O grę zespołową? Czy indywidualności? Od lat obserwuję Kętrzyńską Ligę Halową i moim zdaniem piłką najlepiej gra Różanka.

2. Byłem na meczu Chorzeli i nie do pomyślenia jest, by tak zachowywali się zawodnicy. Błędy sędziów to zdecydowanie brak kartek, nawet czerwonych dla zawodników. Dlaczego pan Mateusz nie mówi o swoich błędach w obronie i tej kuriozalnej bramce. Wstyd, odrobina samokrytyki, by się przydała. A sędziowie cóż też tylko ludzie. W Barcianach są pewnie lepsi bo tam Chorzela wygrał 4:0.

1. OOO odezwał się kibic Różanki. Sędziowie są słabi, jak zawsze. Nie widzą autów i prostych fauli… Psują całe widowisko kibicom.

1. To sam zostań sędzią i zobacz czy to takie łatwe, błędy zdarzają się każdemu. A te popełnione przez sędziów nie wpłynęły na wynik meczu i na pewno nie powinny być powodem do takiego chamskiego zachowania zawodników z drużyny Chorzela Team, nie potrafią przegrywać i tyle. A jak co nie którym zawodnikom nie odpowiada sędziowanie to niech nie grają nikt ich do tego nie zmusza, rozgrywki są też w innych miastach ale dla takich zawodników to żaden sędzia nie będzie odpowiadał jak będą przegrywać. .. Lepiej niech skupią się na swojej grze i pogodzą się z tym, że Różanka była lepsza.

2. Mecz też do wygrania dla Chorzeli. Następnym razem na pewno się uda trzeba tylko pokonac Rafała bo przeciez jak pisza redaktorzy to tylko on tam robote robi . Koro brawo, nasz człowiek!

3. Jak dobrze pamiętam, to akurat temu zawodnikowi w Chorzeli, jak i wcześniej Granicy to żaden sędzia nigdy nie pasował. Panowie sędziowie nie czajcie się karteczka w dłoń i już. Walczmy z chamstwem na boisku. Kibice chcą oglądać dobra piłkę, a nie prostackie zachowanie.
    A apropo wywiadu to bramkarz Chorzeli niech zauważy, że to on, an nie sędziowie wpuścił 5 bramek.

4. No no no, rozwijacie skrzydła Panowie. Polityków lokalnych weźcie do turbo coś tam i przedsiębiorców, zobaczymy czy potrafią się bawić.