Kręcenie w terenie bez… wpisowego

Kręcenie w terenie bez… wpisowego

Miłośnicy rowerów z Kętrzyn Bike Team zorganizowali druga edycję „Kręcenia w terenie”. Impreza, podobnie jak przed rokiem, odbyła się w Jegławkach, w gminie Srokowo.

 

Uczestnicy zawodów ścigali się na trasie 10 x 1 800 m z przeszkodami. W porównaniu do ubiegłorocznych zawodów, trasa została urozmaicona kilkoma odcinkami technicznymi.

– Całe zawody to taka mieszanka MTB, Gravel i Cyklocrossu – relacjonują organziatorzy.

Od samego początku wyścigu prowadził Tomasz Skalski z Renault Team i to on ostatecznie zajął pierwsze miejsce. Drugi był Bartłomiej Nalazek ze Straży Pożarnej w Mrągowie, a trzecie miejsce zajął Tomasz Dudziński z Kętrzyn Bike Team. Tuż za nim linię mety przekroczyli jego klubowi koledzy – Michał Szepietowski i Artur Nestorowicz. Ogólnie było to kolejne udane przedsięwzięcie naszych cyklistów.

– Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny dopisali nasi partnerzy w organizacji i sponsorzy – dodają organizatorzy. – Dzięki nim mogliśmy nagrodzić pierwszą piątkę zawodników, przygotować atrakcyjne pakiety startowe i obficie zastawione stoły po wyścigu. I to wszystko przy wpisowym 0 złotych!

Jak zaznaczają członkowie Kętrzyn Bike Team, obok sponsorów szczególne podziękowania należą się również osobom i organizacjom, które bezinteresownie po raz kolejny pomogły w organizacji wyścigu: Nadleśnictwu Srokowo za udostępnienie dróg i terenów, Franciszkowi Szepietowski (koordynator działań), Sołectwu Jegławki z sołtysem Kazimierzem Rutkowskim na czele, Katarzynie Piliszko (opiekunka świetlicy i organizatorka bazy zawodów), Januszowi Zabratańskiemu (pilot wyścigu), Bartkowi Doroszkiewiczowi (za pomoc w odśnieżaniu i przygotowaniu trasy), Strażakom z OSP w Jegławkch (za przygotowanie i zabezpieczenie trasy, zabezpieczenie medyczne i ogrom pracy przy przygotowaniach elementów towarzyszących), Jackowi Purgaczowi i Łukaszowi Żurkowi (za dokumentowanie przebiegu imprezy), a także sędzinom. Po tym wszystkim organizatorzy zawodów zapowiedzieli już, że nie zabraknie ich również za rok.

red

 

Sponsorzy II Kręcenia w terenie: Urząd Gminy Srokowo, Producent Opakowań „Pakfol”, Wypożyczalnia Narzędzi Tarnicki-Narzędzia Mrągowo, „Strimatex” Warmia i Mazury, Pasja.shop.pl, Sklep Spożywczy „U Anety” w Jegławkach, Hurtownia Warzyw i Owoców DIM Kętrzyn, Pasieka „Księży Dwór” Srokowo.

 

Fot. Kętrzyn Bike Team

Podobne artykuły
1 Komentarzy
  • T.
  • Dodano 26 stycznia 2018

  o Pany…
  Grzesiek… Fajny strój 🙂
  T.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *