Kolejny projekt strażaków ochotników ze Srokowa. Będą nieść pomoc w nowych strojach bojowych!

Kolejny projekt strażaków ochotników ze Srokowa. Będą nieść pomoc w nowych strojach bojowych!

Strażacy ochotnicy ze Srokowa zrealizowali kolejny projekt. Tym razem pozyskali dofinansowanie na zakup specjalistycznych strojów bojowych.

 

Jak poinformowali strażacy na swoim profilu facebookowym, właśnie zakończyli realizację projektu pt. „Doposażenie OSP Srokowo w specjalistyczne stroje bojowe”. Projekt był dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, w ramach „Adaptacji do zmian klimatu – podnoszenia potencjału technicznego służb ratowniczych”.

– Nasz projekt polegał na zakupie specjalistycznych strojów bojowych oraz obuwia, a jego koszt to 10 195,62 zł – napisali strażacy ochotnicy ze Srokowa.

Dotacja z WFOŚiG wyniosła 4 500 zł, pozostałą część kwoty pokryła ze swojego budżetu Gmina Srokowo.

red

 

Fot. OSP Srokowo, redakcja

Podobne artykuły
2Komentarz
  • Strażak SAM
  • Dodano 5 listopada 2017

  Redakcjo litosci kogo tam zatrudnoacoe? Strój to ma strojnisia lub chłopczyk który się za strażaka na bal przebierańców wybiera.. Służby noszą mundury. W tym wypadku jest to mundur bojowy,. ewentualnie ubranie specjalistyczne-bojowe.

  Odpowiedz
  • zielonooka
  • Dodano 5 listopada 2017

  Do Strażak SAM zanim naciśniesz przycisk ” opublikuj ” przeczytaj co napisałeś analfabeto i znawco terminologii mundurowej.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *