Główna Wydarzenia Kolejne inwestycje w gminie Kętrzyn: Miliony na budowę dróg
8

Kolejne inwestycje w gminie Kętrzyn: Miliony na budowę dróg

Kolejne inwestycje w gminie Kętrzyn: Miliony na budowę dróg
0
8

Ponad 1,5 miliona złotych otrzyma Gmina Kętrzyn na przebudowę dróg. To efekt porozumienia podpisanego minionej środy przez Pawła Bobrowskiego i wojewodę Artura Chojeckiego.

 

Na mocy umów, które wójt gminy Kętrzyn zawarł z wojewodą warmińsko-mazurskim, Gmina Kętrzyn otrzyma dofinansowanie w wysokości 1 576 379,00 zł. Całość zadania, w ramach którego zostaną przebudowane drogi gminne w Gnatowie, Biedaszkach Małych oraz trasa Biedaszki – Smokowo, wyniesie 3 244 748,40 zł. Zgodnie z umowami inwestycje mają zostać zrealizowana do końca września.

rm

 

Zdjęcie: Artur Chojecki i Paweł Bobrowski. Fot. Gmina Kętrzyn

Komentarze(8)

  1. Wojewoda z PIS popiera władzę SLD w gminie Kętrzyn. A wiec komuniści dogadali sie z prawicą. A my głosujemy jak barany. Tego jeszcze nie było a czy wie o tym Kaczyński?

  2. Zastał gminę zwodociągowaną i skanalizowaną to się wziął za drogi. Taka kolej rzeczy. Ale czy gminę Kętrzyn stać na tyle inwestycji w tak krótkim czasie? Pozostawiam to pytanie do przemyślenia.

  3. Faktycznie. Sławek zwodociagowal gminę. Czy to znaczy, ze gmina ma swoją wodę? Ależ skąd. Kupuje od miasta za słone pieniądze… Brawo Sławek!!!

  4. Bo w mieście jest „dobry gospodarz”… Zagospodarowal nawet plaże w innym powiecie,aby tam przyjmowac turystow, ktorych mial przyciągnąć do Kętrzyna. Lokalni przedsiębiorcy muszą być zachwyceni.

  5. Nasz „wspaniały” gospodarz wywalił kasę turystom wegorzewskim kupując działkę.budujac ośrodek w Przystani zamiast wspomóc gminę miejską i te pieniądze przeznaczyć na ośrodek i plaże w Czewnikach czy też Gierlozy dobry gospodarz będzie miał gdzie przyjmować swoich gości i swoich przydupasow. Zdała od swojego miasta aby nikt nie widział. A co my mieszkańcy mamy z Ośrodka w przystani? Opłatę rankingowa jeśli chcielibyśmy tam pojechać. Hahaha po drodze jest tyle plaż wolnych od opłat ze w już wszyscy tam poleca

  6. On jej nie kupil, tylko wydzierżawil. Ta dzialka nie należy do miasta i pieniądze w nią zainwestowane zostaną w innej gminie, w innym powiecie. Taka to jest Ketrzynska(Wegorzewska)Przystan.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *