Główna Informacje Kętrzyńskie starostwo wydaje kartę krwiodawcy. To ukłon w stronę tych, którzy ratują ludzkie życie
14

Kętrzyńskie starostwo wydaje kartę krwiodawcy. To ukłon w stronę tych, którzy ratują ludzkie życie

Kętrzyńskie starostwo wydaje kartę krwiodawcy. To ukłon w stronę tych, którzy ratują ludzkie życie
0
14

Karta Krwiodawcy Powiatu Kętrzyńskiego to nowy projekt Starostwa Powiatowego w Kętrzynie. Tym razem jest to ukłon w stronę honorowych krwiodawców, którzy oddając swoją krew często ratują życie innych ludzi.

 

Jak informuje starostwo, głównym założeniem projektu jest wydanie specjalnie przygotowanych kart, opatrzonych indywidualnym numerem, danymi uczestnika oraz jego grupą krwi i kontaktem do osoby, do której można będzie zadzwonić w nagłych wypadkach, np. kiedy posiadacz karty straci przytomność. Posiadacze  Karty Krwiodawcy Powiatu Kętrzyńskiego będą mogli za jej okazaniem uzyskać zniżki, specjalne oferty czy promocje u partnerów, z którymi Powiat podpiszę stosowną umowę.

– Chcemy uhonorować tych, którzy każdego dnia oddają cząstkę siebie drugiemu człowiekowi, wspierają i pomagają leczyć z najcięższych chorób, przekazując honorowo to, co najcenniejsze, czyli swoją krew – mówi Ryszard Niedziółka, starosta kętrzyński.

Program Karty Krwiodawcy Powiatu Kętrzyńskiego będzie obejmował punkty wskazane przez partnerów z terenu powiatu, ale nie tylko.

Planujemy również pozyskać partnerów spoza granic naszego powiatu, aby poszerzyć zasięg oferty dodaje starosta.

red

Komentarze(14)

  1. O, widzę że wszystko wróciło do starego porządku. Znów z Tygodnika Kętrzyńskiego możemy wywnioskować, że to starostwo, że dzięki starostwu, i że bez starostwa marny byłby nasz los na polu krwi również. I ja się z tego cieszę. I cieszę się że pewnie dzięki panu najjaśniejszemu staroście, dzisiaj przy świętej niedzieli nad powiatem nawet na chwilę zaświeciło słońce. Panie Redaktorze, może warto to opisać w kolejnym materiale felietonopodobnym.

  2. Konkrety Panie Starosto. Karta krwiodawcy dla krwiodawcy to nic nowego. Posiadacze Karty Krwiodawcy Powiatu Kętrzyńskiego będą mogli za jej okazaniem uzyskać zniżki, specjalne oferty czy promocje u partnerów, z którymi Powiat podpiszę stosowną umowę- to tylko słowa słowa słowa…. tylko czy zdazycie podpisać chociaż do tego plan?

  3. Hećman nie jest alternatywą dla Niedziółki, tak jak Niedziółka nie jest alternatywą dla Hećmana. Obu panom dziękujemy.

  4. Każdy dobry, oby nie pipinka, bo Kętrzyn tego nie pociągnie. Panie obiektywny, masz jakiegoś lepszego kandydata?

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *