Główna Informacje Kętrzyńska Telewizja Kablowa od grudnia w nowej odsłonie
22

Kętrzyńska Telewizja Kablowa od grudnia w nowej odsłonie

Kętrzyńska Telewizja Kablowa od grudnia w nowej odsłonie
0
22

Właściciel Telewizji ReTV, czyli spółka Grupa Medialna MKKM będzie produkował program lokalny w Kętrzynie. To efekt porozumienia pomiędzy spółką, a Spółdzielnią Mieszkaniową „Pionier”.

 

Połączenie sił było możliwe dzięki dobrej ocenie oferty programowej Telewizji ReTV i rozwojowi stacji. Umowę o współpracy podpisał prezes zarządu Grupy Medialnej MKKM i redaktor naczelny Telewizji ReTV Maciej Wróbel z prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier”, właścicielem KTK, Arkadiuszem Książkiem.

– Programy Kętrzyńskiej Telewizji Kablowej docierają do kilkunastu tysięcy widzów każdego dnia, ale zależy nam na bogatszej ofercie programowej i większej liczbie programów, co teraz uda się osiągnąć – zapewnił Arkadiusz Książek, prezes SM „Pionier” w Kętrzynie.

Telewizja KTK jest dostępna w sieci Multimedia w Kętrzynie. Na razie tylko tam.

– Prowadzimy rozmowy na temat zwiększenia zasięgu tak, aby program KTK i produkowane przez ReTV audycje mogły być oglądane w wielu mazurskich miastach – mówi Maciej Wróbel, prezes Grupy Medialnej MKKM i redaktor naczelny ReTV. – Jesteśmy dziś dostępni na kanale 828 sieci kablowej Vectra w 300 polskich miastach, ale możliwość docierania do Olsztynka, Ornety, Reszla czy Giżycka będzie niedługo faktem – dodaje.

Ramówka KTK zmieni się już w grudniu, przebudowane zostanie tamtejsze studio telewizyjne, a programy otrzymają nową oprawę graficzną.

Źródło: retv.pl

 

Zdjęcie: Maciej Wróbel i Arkadiusz Książek. Fot. retv.pl

Komentarze(22)

  1. Pani Wioletta w porządku, ale my kobiety (bo głównie to chyba kobiety oglądają) lubimy jak panowie prowadzą, zawsze to przyjemniej dla oka.

  2. No i sprawa się rypnęła. Znowu można sie spodziewać podwyżki w SM Pionier! Za poprzedniego prezesa R.Szydłowskiego niespodzianek takich nie było! Panie Romanie wracaj OCALIĆ SM Pionier OD ZAGŁADY!

  3. W końcu coś pozytywnego. Panowie są młodzi i zapewne mają ciekawe pomysły na telewizję, Tylko panowie, błagam, nie bierzcie do prowadzenia jakiejś jąkającej się .

  4. Jest to przemyslana decyzja. Za pieniądze spółdzielców bedzie robiona prywatna telwizja, która jest szykowana pod przyszłoroczne wybory samorządowe. i parlamentarne. Grupa cwaniaków nieźle sobie wykombinowała. Będziemy robić propaganda dla swoich za nieswoje pieniądze. Jeżeli na działalności będzie strata pokryją ją spółdzielcy, tak jak to ma miejsce do tej pory. Stąd może planowana podwyżka w przyszłym roku opłaty eksploatacyjnej i funduszu remontowanego. Zastanawiać musi postawa spółdzielcówm którzy tak dają się rżnąc na każdym kroku.

    1. Czyli co do zasady wszystko bez zmian. Tylko inne mordy będą lansowane. Jak było lansowanie Hećmana, to ci nie przeszkadzało?

  5. Do powyższego, widzę, że sens mojej wypowiedzi nie został zrozumiany. Nie chodziło w niej bowiem czyje twarze, a nie mordy – bo tak nie przystoi -będą lansowane. Tyle, że będzie to robione za pieniądze spółdzielców, których poglądy są zróżnicowane i zapewne chcieliby, ażeby już coś jest robione za ich cash, to chcieliby mieć wpływ na dobór tych lansowanych twarzy. A najlepiej byłoby, ażeby te lansowane twarze czyniły to za swoją mamonę.

  6. A co to szkodzi jak kandydat,kandydaci przed wyborami będą prowadzić swoją kampanię.To ciekawe co jeszcze wymyślą bo już wszystko było,ale wszystko pozapominałem to chociaż przypomną nam będzie miło.Dziękujemy.

  7. Zgoda, co do nieaprobowania sposobu finansowania różnego rodzaju wydawnictw przez jednostki samorządu terytorialnego. Tylko członkowie wspólnot samorządowych powinni ostro temu się sprzeciwiać. Póki co, nie za bardzo ich to interesuje, więc władza hula ile się da wydając wyjątkowo propagandowe pisma stanowiące dobra podpałkę do pieca. A gdzie kontrola społeczna, która stanowi fundament samorządności. Zacznijmy o to pytać i protestować przeciwko takiemu marnotrawieniu naszych podatków.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *