Główna Informacje Jest praca w straży granicznej. W-MOSG prowadzi nabór
9

Jest praca w straży granicznej. W-MOSG prowadzi nabór

Jest praca w straży granicznej. W-MOSG prowadzi nabór
0
9

Trwa nabór do służby w straży granicznej. W tym roku szansę na pracę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej ma jeszcze 12 osób. Nowi funkcjonariusze zasilą szeregi oddziału 23 października.

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej kontynuuje nabór do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności W-MOSG. Służba w straży granicznej to możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności, a także przestrzegać dyscypliny służbowej.
Każdy kandydat musi przejść dwuetapowe postępowanie kwalifikacyjne. Pierwszy to formalności związane ze złożeniem dokumentów, zaświadczeń i ich weryfikacją. Później odbywa się wstępna rozmowa kwalifikacyjna, badania psychologiczne i badanie psychofizjologiczne. Drugi etap obejmuje egzamin w ośrodku szkolenia Straży Granicznej, składający się z testu pisemnego z zakresu wiedzy ogólnej, ze znajomości języka obcego, sprawności fizycznej, rozmowy kwalifikacyjnej. Procedura kwalifikacyjna kończy się badaniami lekarskimi określającymi zdolność kandydata do służby.
Zainteresowani ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej przyjmowani są celem złożenia dokumentów od poniedziałku do czwartku, w godzinach 8-14, w Wydziale Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie, przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78.

Szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się tutaj.

 

Zdjęcie: Służba w straży granicznej to możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Fot. W-MOSG

Komentarze(9)

 1. Już pędzę złożyć papiery. Za te 2400 na rękę to będę szalaaaałłłłłł.

  Już pędzę złożyć papiery. Za te 2400 na rękę to będę szalaaaałłłł.

 2. Starałem się az dwukrotnie jeździłem do Lubania na egzaminy ale szanowna komisja na rozmowie kwalifikacyjnej uznała ze jestem za mało zmotywowany. Dzis moge powiedziec tym nawiedzonym panion psycholog i panon zeby sami zapieprzali na granicy skoro mnie nie wzieli.

 3. A jakie plecy trzeba mieć żeby się tam dostać albo udawać debila bo normalnych tam nie chcą taka prawda sam przez to przechodziłem i widzę kto się tam dostał

 4. Albo kreatywny – poszukujący nowych rozwiazań
  albo
  zdyscyplinowany – wykonujący rozkazy

  zdecydujcie się co jest ważne

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *