Jest praca na stanowisku doradcy ds. przedsiębiorczości społecznej. Nie zwlekaj, aplikuj!

Interesuje Cię praca, dzięki której inni będą mogli „rozwinąć skrzydła”? Chcesz łączyć zawodową realizację z satysfakcją z wykonywanej pracy? Zgłoś się do Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP, które poszukuje kandydatki/ów na stanowisko Doradcy ds. Przedsiębiorczości Społecznej.

Jest to stanowisko do obsługi dwóch powiatów: kętrzyńskiego i mrągowskiego, na pełen etat i umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy biura,
  • Promocja przedsiębiorczości społecznej,
  • Udzielanie osobom zainteresowanym podstawowych informacji dotyczących podejmowania działalności gospodarczej w ramach podmiotów ekonomii społecznej,
  • Udzielanie informacji o szkoleniach prowadzonych w ramach projektu
  • Współpraca z urzędami i instytucjami rynku pracy

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( z zakresu zarządzania lub ekonomii),
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • sprawna obsługa komputera
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • nienaganna kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys CV,
  • kserokopia dokumentu poświadczającego posiadane wykształcenie,
  • dokumenty poświadczające posiadanie doświadczenia zawodowego wskazanego wyżej,
  • oświadczenie kandydata/ki dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach oraz informację o oczekiwanym wynagrodzenie brutto.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • komfortowe środowisko pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej (temat wiadomości: „PRACA”) na adres wamacoop@wamacoop.pl do dnia 20 października 2017 r. do godz. 15.00

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Osoby wytypowane na podstawie dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP

Fot. Pracuj.pl

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • Karol
    • Dodano 8 października 2017

    WAMA-COOP w Olsztynie chce kogoś do obsługi powiatów NIE I NMR ciekawe gdzie zorganizuje biuro lokalne?

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *