Główna Wydarzenia Jakość e-usług w Urzędzie Gminy Kętrzyn zostanie podniesiona!
13

Jakość e-usług w Urzędzie Gminy Kętrzyn zostanie podniesiona!

Jakość e-usług w Urzędzie Gminy Kętrzyn zostanie podniesiona!
0
13

Podniesienie jakości e-usług i cyfrowej dostępności informacji sektora publicznego dla klientów Urzędu Gminy Kętrzyn to tytuł projektu, który niebawem zostanie wdrożony w Gminie Kętrzyn. Projekt uzyskał też dofinansowanie.

 

Wprowadzenie e-usług w urzędzie będzie kosztować 1 040 334,00 złotych. Kwota ta zostanie jednak „zasilona” środkami unijnymi w wysokości aż 848 454,70 zł.

– Wójt gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski i skarbnik Krystyna Kalisz podpisali w tej sprawie umowę z członkami zarządu województwa warmińsko-mazurskiego: marszałkiem Gustawem Markiem Brzezinem i wicemarszałkiem Mironem Syczem – poinformowała Marta Szmyd z Urzędu Gminy Kętrzyn. – Celem projektu jest zwiększenie cyfrowej dostępności informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych w Urzędzie Gminy Kętrzyn i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kętrzynie.

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

rm

 

Zdjęcie: Do podpisania umowy na dofinansowanie doszło w urzędzie marszałkowskim. Fot. Gmina Kętrzyn

Komentarze(13)

 1. Nic dwa razy się nie zdarza
  Podsluchali sekretarza
  To wyrzucą i śmieciarza
  Gdzie tu skutek
  Gdzie przyczyna
  Taka gmina?

 2. Andrzej przestań pić. Bo my Cię kochamy i na Ciebie głos oddamy. Andrzej wykorzystaj swoje znajomości i załatw z Kaszubskiej jego mości . Andrzej bo my Cię kochamy i na Ciebie głos oddamy.. cdn…

 3. Jak można w ciemno kupować program komputerowy bez wstępnego DEMA.Nawet komisja wyborcza w Warszawie ma program na najwyższym poziomie,którzy musi byc potem sprawdzany na piechotkę bo się zatrzymuje.Nasza Spółdzielna ma E-usługi w ktorych dostepne jest tylko jedno okienko jak stoisz z opłatą za mieszkanie.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *