Główna Kętrzyn Hećman nie odpuszcza – chce szpital

Hećman nie odpuszcza – chce szpital

Hećman nie odpuszcza – chce szpital
0
40

– Jeszcze w styczniu złożę wniosek o przejęcie szpitala – powiedział Krzysztof Hećman, burmistrz Kętrzyna. Słowa te padły podczas konferencji, która odbyła się w środę, 11 stycznia, w kętrzyńskim ratuszu.

 

Chociaż konferencja miała dotyczyć głównych zamierzeń inwestycyjnych Miasta Kętrzyn na rok 2017, czyli stadionu, przedszkola przy ul. Wierzbowej oraz domu spokojnej starości, niczym bumerang wrócił też temat szpitala.

– Nie mogę patrzeć na to, co tam się dzieje – powiedział Krzysztof Hećman. – „Nagie” przewody elektryczne, zwisające na ścianach, są dla mnie symbolem, że w tej placówce dzieje się źle. Poprowadzę ten szpital i zrobię to lepiej!

 

Więcej na temat konferencji w najbliższym (13 stycznia) wydaniu gazety: logo_rgb

 

 

 

 

Zdjęcie: Podczas konferencji, która odbyła się w środę, 11 stycznia, burmistrz Kętrzyna zapowiedział złożenie wniosku o przejęcie Szpitala Powiatowego. Fot. Robert Majchrzak

Komentarze(40)

 1. Bardzo dobrze ! Czas na zmiany. Niedziółka nie rozumie szpitala, nie ma pomysłów, nie ma planów. Traci czas. Ruchy pozorne, rozdawanie pieniędzy na podwójne stawki swoim kolesiom i śmieszne plany zwijania szpitala – to działanie na szkodę.

  1. Jakie zmiany człowieku! A twój pan to niby takie cuda zrobi? Owszem takie jak z drożdżownią, cukrownią, browarem itp. I teraz ślini się na ostatnią firmę, którą doprowadzi do ruiny szybciej niż ci siè wydaje. Cudotwórca kętrzyński.

   1. Nieudacznik, śmierdziel i paskuda wypalili się. Szpital musi jakoś wyglądać za kilka lat, a nie tylko być odskocznią dla Niedziółki, który chce wydać dużo i szybko pieniędzy bez planów.Koniecznie chce być starostą następnej kadencji – zrobi każde świństwo ! -w 2016 nie zrobiono pediatrii, ujęcia wody i innych- teraz też nic nie zrobią -tyko gadają -Brak pomysłów !

    1. szpitalu HORROR – młodzi lekarze dyżurują bez zabezpieczenia prze specjalistów – tyko Krzysiu może was uratować !! Powodzenia Panie Burmistrzu !!

  1. Brońcie stołków w szpitalu – bez Nieudacznika będzie bezrobocie-już to przerabialiście. Zawłaszczanie szpitala skończy się.Oszczędności trzeba zacząć od Tytmana z 17 100 złotych do 8 500, Trawińskiego i Troski o połowę – a nie zwalnianie sprzątaczek, pielęgniarek – przekręty szpitalu muszą być rozliczone z Hećmanem czy bez !

  1. Hećman zrobi porządek? Nie wierzę. Myśle, że zarząd szpitala złożony z wiernych Hećmanowi może zrobić coś pokroju Ośrodka w Przystani.

 2. Pan Niedziółka niczego nie uzdrowi, za wyjątkiem oczywiście swoich kolesi. Zarobki pana Tytmana czy Trawińskiego są skandalicznie wysokie jak na warunki Kętrzyna. Do tego jeszcze planuje w budżecie 5 mln złotych dotacji do szpitala. To po co jest tam dyrektor zarabiający 17 tys. jak nie potrafi pozyskać z zewnątrz kasy do szpitala tylko czeka aż mu ją dadzą. Pamiętajcie, że w kolejce po stołek w powiecie stoi następny były z Philipsa.

 3. Brawo Panie Burmistrzu za odwagę.
  Jak miasto przejmie szpital, to może nareszcie doczekamy się podwyżek pensji, bo jak dotychczas odnosimy wrażenie, że prawie wszystko idzie na szpital.

 4. Bardzo dobry pomysł! Chce i niech ma. Może zrobi porządek z tymi niepotrzebnymi etatami, a zatrudni tych co będą coś wnosili na rzecz szpitala. Mam nadzieję, że kolesie już robią w gacie 😉 takiej kliki i za taką kasę to ten szpital to chyba jeszcze nie widział!

 5. A ja czekam i czekam na informację, że prokurator przesłał do sądu akt oskarżenia w sprawie zatruwania środowiska przez ZAP Sznajder. Ale o tym nasze „niezależne”, „obiektywne ” TK i TM ani mru, mru, Kochani a jednak truli?.

   1. Ale mnie to wali od kogo są trolle. Ty jak widze masz mózg zlasowany na tle Niedziółki. Tamci na tle KWH. Walcie się wszyscy. Tylko wyrywacie sobie to koryto sprzed mord. Tylko to was interesuje. Wal się.

    1. Widzę, ze jeden sprawieliwy się tu znalazł.Burmistrz be, Starosta be, ludzie piszący swoje komentarze też be…tylko ty jeden wszystkowiedzący i najmądrzejszy.Żałosny jesteś i kultury trochę

 6. A po co dwa szpitale w Reszlu i w Kętrzynie. Rysiek Niedziółka manager jako organ prowadzący . A wiec niech połączy dwa szpitale i będą oszczędności z dyrektorskich stanowisk- Ślimkowa Katarzyna wróci do zawodu rolnika a pieniądze niech będą przeznaczona na IZBĘ PRZYJĘĆ Szpitala!

 7. Tak. Szpital oddać heckowi podzieli to na spółki, odda w prywatne ręce tych zaangażowanych oportunistow co dla dobra mieszkańców uczynić chcą cudawianki, będzie bajzel jak na krótkiej. A może burmistrzunio chce zostać dyrektorem placówki medycznej i wziąć sprawy naprawdę w swoje rece?

 8. Rece mi opadly jak sie dowiedzialem ile zarabia marek t i to za co! Za szpiclowanie i ciagle latanie na fajke!! Ja sie pytam skad i po co ten etat? Szpital stac na fanaberie starosty? A podobno jest jeszcze jeden specjalista od nic nierobienia tyle ze za mniejsza kase….a oni na pielegniarkach i sprzataniu oszczedzaja!!! Ja juz nie wierze ryskowi i jego klice. Moj kredyt zaufania sie skonczyl u innych rowniez.

 9. PRZEJMUJ ALE ZA SWOJE PIENIĄDZE!!!!
  KĘTRZYNIACY ZRZUCĄ SIĘ NA SZPITAL, A KORZYSTAĆ BĘDĄ WSZYSCY DOOKOŁA. Tak jak z Przystanią. W Węgorzewie się z nas śmieją, że frajerów znaleźli. Kętrzyniacy wyremontują, a Węgorzewo będzie korzystać. tak jest w umowie! Tu prokurator mógłby się pochylić nad tą sprawą.

 10. Obiektywnie.Pan burmistrz zniszczył już browar,drożdżownię,cukrownię(…) to należy przypomnieć na wstępie i z całą pewnością szpital stałby się kolejną ofiarą tego człowieka – to są niezaprzeczalne fakty które należy zaakceptować nawet przez lokalnych „przydupasków” w co śmiem wątpić ale nadzieja zostaje.Ciągła walka Pana Hećmana ze swoimi oponentami to nie nowość.Zły był Mordasiewicz teraz zły jest Niedziólka też należy się zastanowić czy to nie początek problemów z emocjami Pana Burmistrza.Szpital kętrzyński zawsze budził wiele emocji ale dla mniej świadomych o co chodzi warto napisać wprost-o kasę!Szpitale w Polsce to takie miejsca ,że nic nie produkujesz a pieniądze wpływają na konto co miesiąc i fajnie jest je dzielić,różnie dzielić i na co dzielić ale w tym dzieleniu można wiele przydzielić sobie ,koledze ,koleżance.O to w tym chodzi.Najdziwniejszy jest też fakt co łączy kontrowersyjnego byłego dyrektora Pana Mirosława K. z obecnym Burmistrzem czyżby mogły ich połączyć jakieś doświadczenia w prowadzeniu może zawiłych i może niejasnych interesów w sferze finansów publicznych tych najłatwiejszych w obrocie.Naprawdę to szpital wchodzi w skład majątku powiatu kętrzyńskiego i nawet radni powiatowi nie mają takiej mocy żeby za darmo coś komuś oddać bo będzie nosiło to znamiona przestępstwa i długo C.B.A. nie opuści granic powiatu kętrzyńskiego.Mogą za to jedno zrobić z krzywdą dla swoich wyborców i mieszkańców powiatu,mianowicie mogą blokować inwestycje w szpitalu często nie do końca zdając sobie z negatywnych konsekwencji swoich czynów i oskarżać się nawzajem-jest to płytkie i pierwotne.Pozdrawiam

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *