Główna Na Sygnale Groźny wypadek w Leśniewie. 20-letni kierowca uszkodził sobie kręgosłup
5

Groźny wypadek w Leśniewie. 20-letni kierowca uszkodził sobie kręgosłup

Groźny wypadek w Leśniewie. 20-letni kierowca uszkodził sobie kręgosłup
0
5

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 9 października, w Leśniewie (gmina Srokowo). Samochód osobowy prowadzony przez 20-latka wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafił do szpitala.

Nadeszła pora roku, podczas której na drogach zaczyna się robić niebezpiecznie. Wymaga to od kierowców oraz pozostałych użytkowników dróg, zwiększonej uwagi. Szczególnie powinni uważać kierowcy, którzy nie mają dużego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Być może nieuwaga i zlekceważenie warunków atmosferycznych przyczyniły się do wypadku drogowego w Leśniewie. Samochód osobowy prowadzony przez 20-letniego mieszkańca gminy Barciany, na łuku drogi  wypadł z niej i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafił do szpitala w Giżycku.
Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 20-latka wykazało, że był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

źródło: KPP Kętrzyn

Fot. KPP Kętrzyn

Komentarze(5)

  1. Daj chłopu zegarek. Kiedyś na drogach było bezpieczniej, bo wioska jeździła PKSem, a tera każden łun musi mieć przynajmniej holtzwagena…

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *