Główna Na Sygnale Groźny wypadek na śliskiej drodze!

Groźny wypadek na śliskiej drodze!

Groźny wypadek na śliskiej drodze!
0
4

Pogarszające się warunki atmosferyczne, opady deszczu i śniegu, śliska nawierzchnia i ograniczona widoczność nie sprzyjają kierowcom. To oraz brak ostrożności i nieprzestrzeganie przepisów, były przyczyną zdarzenia, do którego doszło w Mnichowie pod Reszlem. 27-letnia kobieta, jadąc Oplem, uderzyła w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło w piątek, 2 lutego, przed godziną siódmą. Oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Reszel – Samławki, na wysokości Mnichowa. Z informacji przekazanych przez Wojewódzkie Centrum Powiadomienia Ratunkowego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

– Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe – relacjonuje mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. – Będący na miejscu
policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Opel Vectra nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechała na lewy pas, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo.

Na szczęście tym razem nikt nie odniósł obrażeń i wszystko zakończyło się na kolizji drogowej.

red

Fot. KPP Kętrzyn

Komentarze(4)

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *