Goalsize Korsze dalej w grze o Halowy Puchar Polski! [zdjęcia]

Goalsize Korsze dalej w grze o Halowy Puchar Polski! [zdjęcia]

Goalsize Korsze zajął pierwsze miejsce w turnieju eliminacyjnym rozgrywek o Halowy Puchar Polski. Zespół złożony z zawodników z powiatu kętrzyńskiego, okazał się lepszy od czterech innych ekip z Warmii i Mazur.

 

W turnieju, który odbył się w hali widowiskowo-sportowej w Korszach, zespół gospodarzy wyszedł zwycięsko ze wszystkich czterech spotkań. Najbardziej emocjonujący był przedostatni mecz, w którym Goalsize zmierzył się z Gajerkiem Iława o pierwsze miejsce w zawodach. Warto dodać, że w drużynie z Iławy zagrał Michał Miller, wychowanek MKS Korsze, a dziś zawodnik Widzewa Łódź.

– Bezsprzecznie ten mecz stał na najwyższym poziomie w całym turnieju – mówi Krzysztof Piwiszkis z drużyny Goalsize. – Fajnie było zagrać według niecodziennych dla nas przepisów gry w futsal, a przede wszystkim cieszy oczywiście wygrana.

W następnej fazie rozgrywek, czyli w 1/32 finału Halowego Pucharu Polski, Goalsize Korsze zmierzy się z Elhurtem-Elmetem Heliosem Białystok, grającym w I lidze futsalu.  Mecze 1/32 finału HPP zaplanowano na weekend 6-7 stycznia.

Podczas turnieju w Korszach drużyna Goalsize zagrała w składzie: Dawid Zięba, Mateusz Korowaj (bramkarze) oraz Piotr Sawicki, Paweł Sawicki, Krzysztof Piwiszkis, Adam Krajewski, Paweł Aleksandrowicz, Mariusz Machniak i Damian Mazurowski.

rm

 

Wyniki turnieju

Junior Team Kebap House Mrągowo – Gajerek Iława 2:4, Naki Olsztyn – Goalsize Korsze 1:6, Mikołajki Team – Gajerek 1:6, Junior Team Kebap House – Naki 2:4, Mikołajki – Goalsize 0:7, Naki – Gajerek 0:4, Junior Team Kebap House – Goalsize 0:6, Mikołajki – Naki 3:2, Goalsize – Gajerek 5:2, Mikołajki – Junior Team Kebap House 0:4.

Tabela

1 Goalsize Korsze 12 24:3
2 Gajerek Iława 9 16:8
3 Junior Team Kebap House Mrągowo 3 8:14
4 Naki Olsztyn 3 7:15
5 Mikołajki Team 3 4:19

Zdjęcia z meczu Goalsize Korsze – Gajerek Iława

Fot. Kinga Sobiecka, Robert Majchrzak

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *