Flor Fabo, czyli sklep, który na początku wiosny po prostu musisz odwiedzić!

Flor Fabo, czyli sklep, który na początku wiosny po prostu musisz odwiedzić!

Wiosna już u nas zagościła, a dodatnie temperatury pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dlatego też sklep ogrodniczy Flor Fabo zaprasza serdecznie wszystkich działkowiczów, ale nie tylko.

 

– Jesteśmy już w pełni przygotowani do nowego sezonu i czekamy na Państwa – zapraszają pracownicy sklepu, którzy każdemu klientowi służą fachową poradą przy zakupach.

A na sklepowych półkach jest w czym wybierać. Flor Fabo szczyci się bogatą ofertą nasion, nawozów oraz narzędzi. Flor Fabo to miejsce, które powinien odwiedzić każdy planujący wiosenne odnowienie ogrodu lub urządzenie nowego skrawka zieleni.

W sklepie, który mieści się przy ulicy Sikorskiego 62 w Kętrzynie, znajdziesz dosłownie wszystko: od traktorków i kosiarek Stiga, przez narzędzia ogrodowe i leśne Stihl i Viking, MTD, narzędzia Fiskars, po wspomniane nasiona i nawozy. A jeżeli masz problem z przechowaniem kupionych narzędzi, bo na przykład w Twojej piwnicy zalega woda, w sklepie Flor Fabo przyjdą Ci z pomocą, oferując pompy Al-Ko.

We Flor Fabo, co warto zaznaczyć, każdy klient – bez względu na wielkość zamówienia – traktowany jest w sposób szczególny. Do niewątpliwych atutów można też zaliczyć przestronny parking i łaty dojazd do sklepu. Bez wątpienia ważne też jest intuicyjne rozmieszczenie towarów na półkach. Dzięki temu, przechadzając się po sklepie, nie tracimy czasu i energii na poszukiwanie towaru. A tego we Flor Fabo jest całe mnóstwo! Warto więc odwiedzić sklep i samodzielnie się o tym przekonać.

Artykuł sponsorowany
Podobne artykuły