Główna Srokowo Do Surwil można już jeździć bezpieczniej i bardziej komfortowo
56

Do Surwil można już jeździć bezpieczniej i bardziej komfortowo

Do Surwil można już jeździć bezpieczniej i bardziej komfortowo
0
56

Ponad 219 tysięcy złotych kosztowała przebudowa drogi powiatowej Lesieniec – Silec, w kierunku Surwil. Uroczyste otwarcie wyremontowanej drogi odbyło się we wtorek, 27 lutego.

 

Biało-czerwoną wstęgę, symbol oddania drogi do użytku mieszkańców, przecięli m.in. Jarosław Pieniak – starosta kętrzyński, Zbigniew Olenkowicz – wicestarosta, Marek Olszewski – zastępca wójt gminy Srokowo oraz radni powiatowi i gminy Srokowo. W ramach prac, sfinansowanych ze środków powiatu kętrzyńskiego, wykonano 440 metrów nowej nawierzchni.

red

 

Fot. Paulina Wasilewska

Komentarze(56)

 1. Tak dla równowagi jak nie ma poprzedniego Pana starosty to droga w jego rodzinnej okolicy będzie sławić jego nazwisko a wybory blisko.

 2. nic sie nie zmieniło poza twarzami, obaj starości muszą otwierać każdą drogę? A urząd w tym czasie czeka na szefów i dokumenty do podpisu?

 3. odcinki coraz krótsze a wstęgi coraz dłuższe –
  – bohaterów więcej niż robotników…
  ja pier…, i ja byłem przeciw komunie

    1. Taki mądry ten Piast Kołodziej na wszystkim się zna , wypowiada opinie i wydaję Sądy a nie ma pojęcia kto kim jest

   1. Starostą to jest teraz Hećman. Burmistrzem zresztą też. Kurwa jak Bóg się zrobił w trzech osobach; szef zsl ,burmistrz, i starosta.

    1. Pawełku PSL-u , Pan Burmistrz Krzysztof Hećman jest Prezesem Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego .

 4. Wstęga powinna być zielono-czerwona jak kolor koalicji i barwy białorusi łukaszenkowskiej. W sumie podobna kultura polityczna. Jeden wódz i marionetki w teatrze lalek dla tłuszczy wyborczej.

 5. Marku taki mróz a ty bez czapki, wiem, że chcesz być rozpoznawalny, ale rozchorujesz się i Srokowo nie będzie miało nowego wójta. Swoją drogą to wielki mały człowiek z nowego starosty, pierwszy dzień i już coś zrobił [ wstęgę przeciął].Wszystkie Jarki są od przecinania wstęg biało -czerwonych.

 6. 440 metrow to chyba zarty ;D a gdzie reszta wyremontowanej drogi?? ^^ najgorsza droga do surwil to odcinek silec surwile a ta droge co zrobili byla miarowa lecz to tylko dla oczu z glownej drogi ze droga jest zrobiona, a reszta drogi zrobiona bd napewno za kilka kadencji gratuluje! … jak dla mnie odcinek 440 m nie jest wyczynem, brawa dla Was…….

 7. Jarku Pieniaku co ty zrobiłeś ? Hecbruk kopnie cię jak tylko pozalatwiasz jego sprawy i powie na konferencji ze byłeś potrzebny do konkretnego zadania . Oj chłopie nawet mi ciebie trochę żal ..

  1. Jak ktoś się godzi na takie układanki, to musi sie liczyć z konsekwencjami. To numer na raz i dozgonny brak szacunku u ludzi.

   1. A rysiek niby nie układał się z nikim? Od tak dostał stołek? Tam wszyscy tacy sami, za srebniki sprzedadzą duszę diabłu. Ja tylko czekam na ruchy w szpitalu, bo słuchy mnie doszły że będzie płacz i lament ;(

   2. Układał się z Hećmanem, tak samo jak Prokop w 2013 roku co nawet jedna z gazet pisała że ówczesny szef PiS i Hećman spijają sobie z dzióbków. Pamiętamy was.

 8. Niedziółka układał się z Hećmanem, tak samo jak Prokop w 2013 roku co nawet jedna z gazet pisała że ówczesny szef PiS i Hećman spijają sobie z dzióbków. Tak więc układ Prokopa jest tak samo wiarygodny jak PO stanowiąca przystawkę Hećmana w mieście i SLD stanowiące przystawkę Hećmana w powiecie. Tylko Rypina jest przeciwny Hećmanowi i nigdy nie był z nim w żadnym układzie.

  1. Dajta spokój z tym rypinem. Toć to ani wyglada ani wysławia się. Zresztą tak czy siak ksyś wygra, nie ma uja we wsi! I nie żebym go popierał, ale taka jest rzeczywistość – po prostu nie ma konkurencji.

   1. Rypina może się nie wysławia, ale się nie sprzedaje Hećmanowi.Nie popierasz Rypiny, to popierasz Hećmana. A jak popierasz Hećmana, to pies cie drapał…

  1. Zeno…Ty tak na trzeźwo…? ten Twój Toto-lotek Eugeniusz doprowadził do bankructwa najpierw PGR Wopławka (wszyskie maszyny były zjęte przez bank), a później rozwalił (r.zpierdolił) i cukrownię…żartujesz, albo p.erdolisz, bo jesteś z PSL-u (Polski Socjalizm Ludowy)…

   1. ” Piast Kołodziej” wyhamuj bo możesz spotkać się w Sądzie , myślisz ,że jesteś anonimowy .
    PSL już uruchomił procedurę ujawnienia ” P.Piasta Kołodzieja ” że w PSL to sami Żydzi i Folksdojcze ” Więcej kultury w debacie politycznej

    1. Właścicielem Cukrowni był –British Suger – to on decydował o swojej firmie a nie Dyrektor . Anglicy zakupili 10 Cukrowni i zamknęli 9 a produkcję przenieśli do jednej w Glinojecku , tak naprawdę to oni kupili limit produkcji , koncesje .

   2. Panie Piaście ma Pan jakiś uraz osobisty ?, może podziękował Panu Pan Lotek za współpracę za kradzież lub alkohol ? . Pan Lotek był Zarządcą Komisarycznym w PHZ Wopławki , firmie , która wcześniej zbankrutowała i ją wyprowadził na prostą ale w wyniku przekształceń własnościowych jak wszystkie PGR została przekazana do Agencji Rolnej.
    Podobnie w Cukrowni został powołany na Zarządce Komisarycznego przez Wojewodę .Następnie Pełnił Funkcję Dyr, Naczelnego za Rolimpeksu i Prezesa Spółki za Duńczyków i Anglików .Właściciele się zmieniali a On był Szefem . Jak Pani widzi prowadził bardzo trudne firmy w okresie przekształceń.

     1. Panie Piaście już nie Kołodzieju ? , To są fakty a z faktami się nie dyskutuje !!!

  1. Nie. Bo nie każdy pracownik jest w układzie. Też mu chcieliście mordę dorobić, że był w układzie politycznym Niedziółki. Figa panie kombinatorze. 🙂

 9. do „Piast Kołodziej” co tak narzekasz na pana Eugeniusza Lotka (obecnie też stanowisko pełni w firmie ). Jest spokojny nie wadzi nikomu. Przecież na stanowiska byle kogo nie stawiali w socjalizmu .

  1. Co za bzdura, marzy o tym, ale musi być ktoś od czarnej roboty. Jego PAN nie jest głupi. Wie, że ten chce władzy i że napieprza na niego za plecami i to ostro. Nie jest taki frajer i niech się rzeczni cieszy, że ma co kolwiek, bo i tak każdy kto pamięta co robił to się dziwi, że jest gdzie jest,

 10. Rzecznik jest spalony – UPOLITYCZNIŁ miejską gazetę i to się ludziom nie podoba . Podobno pan burmistrz tez już widzi ze nie tedy droga. PEWNE info

 11. A szkoda, bo jak nie było tam wojny z powiatem w Gazecie Miejskiej, to nawet fajnie było poczytać. Burmistrz chciał nam mieszkańcom przekazywać informacje o mieście a nie o prywatnej wojnie odrzuconego rzecznika, który mocno zaniżył wartość prasy. Ale, że Burmistrz się na to zgodził, to jest niewiarygodne.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *