Główna Reszel Czerwone Gitary i… Reszel. Obejrzyj nowy, świąteczny teledysk zespołu [FILM]

Czerwone Gitary i… Reszel. Obejrzyj nowy, świąteczny teledysk zespołu [FILM]

Czerwone Gitary i… Reszel. Obejrzyj nowy, świąteczny teledysk zespołu [FILM]
0
3

Kilka dni temu swoją premierę miała nowa pastorałka Czerwonych Gitar – „Wspominam białe Święta”. Jednak to nie jedyna niespodzianka, którą zespół przygotował dla swoich fanów. Powstał też teledysk, którego fragment powstał w Reszlu.

 

Zdjęcia do teledysku były kręcone na początku grudnia. Nie tylko w Reszlu ale i w Gdańsku. Reszel pojawił się nieprzypadkowo. To z tego miasta pochodzi jeden z liderów grupy, Mieczysław Wądołowski. Reżyserem klipu jest dziennikarz Maciej Wróbel.

– To piosenka łatwo wpadająca w ucho, ciepła, świąteczna, dlatego cały klip postanowiłem utrzymać w takim klimaciemówi Maciej Wróbel, który już nie pierwszy raz współpracował z zespołem Czerwone Gitary.Dwa lata temu wyreżyserował film dokumentalny „Czerwone Gitary i… pół wieku” dla TVP1.

Premiera klipu w internecie miała miejsce w Mikołajki, 6 grudnia. Premiera telewizyjna w przyszłym tygodniu, m.in. w Teleexpressie.

red

 

Fot. retv.pl

Komentarze(3)

  1. Wykoszono mój komentarz na ju tubie.Może mam się wstydzić tego,że już w latach 60 słuchałem „Czerwonych Gitar” ?! Jeżeli tak to proszę bardzo.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *