Cenne punkty w Kętrzynie, Reszlu i Łankiejmach. Poza tym porażki

Cenne punkty w Kętrzynie, Reszlu i Łankiejmach. Poza tym porażki

Cztery zwycięstwa i trzy porażki to efekty kolejnego piłkarskiego weekendu z udziałem drużyn z naszego powiatu. W ostatniej serii gier najlepiej „punktowaliśmy” w IV lidze, a najgorzej poszło naszym zawodnikom w klasie okręgowej.

 

Najwyższe zwycięstwo odniosła Granica Kętrzyn, która zgodnie z planem okazała się lepsza od ostatniej w tabeli Zatoki Braniewo. W IV lidze cenne zwycięstwo odniosły też Orlęta-Rema Reszel, a porażki na swoim terenie doznał MKS Korsze. Była to już czwarta z kolei przegrana zespołu z Korsz na swoim boisku.

Wysokich porażek doznały nasze zespoły grające w „okręgówce”. Wilczek Wilkowo nie sprostał w Szczytnie tamtejszemu SKS-owi, natomiast Jurand Barciany został rozgromiony na swoim obiekcie przez Warmię Olsztyn.

W klasie B trzy punkty do swojego dorobku dopisali zawodnicy Tytana Łankiejmy. Kolejnej porażki doznała natomiast Szansa Reszel i pozostaje jedynym zespołem bez zwycięstwa w najniższej klasie rozgrywkowej.

rm

 

Wyniki

IV liga; Granica Kętrzyn – Zatoka Braniewo 4:0, Orlęta-Rema Reszel – Concordia Elbląg 1:0, MKS Korsze – Tęcza Biskupiec 0:1. Klasa okręgowa; SKS Szczytno – Wilczek Wilkowo 3:0, Jurand Barciany – Warmia Olsztyn 1:8. Klasa B; Tytan Łankiejmy – Warmianka Bęsia 4:3, Olimpia Miłki – Szansa Reszel 6:2.

 

Zdjęcie: W czwartym meczu sezonu 2017-2018 na swoim boisku zawodnicy MKS Korsze doznali czwartej porażki. Tym razem lepsza okazała się Tęcza Biskupiec. Fot. Robert Majchrzak

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *