Główna Galeria Bóg się rodzi, moc truchleje, czyli spotkanie opłatkowo-noworoczne u starosty kętrzyńskiego
_mg_0148
_mg_0139
_mg_0126
_mg_0118
_mg_0116
_mg_0113
_mg_0108
_mg_0106
_mg_0100
_mg_0097
_mg_0092
_mg_0088
_mg_0079
_mg_0074
_mg_0069
_mg_0063
_mg_0060
_mg_0054
_mg_0042
_mg_0033
_mg_0031
_mg_0029
_mg_0022
_mg_0019
_mg_0013
_mg_0011
_mg_0010
_mg_0009
_mg_0006
_mg_0002
14

Bóg się rodzi, moc truchleje, czyli spotkanie opłatkowo-noworoczne u starosty kętrzyńskiego

0
14

 

Ryszard Niedziółka, starosta kętrzyński, był w miniony piątek gospodarzem spotkania opłatkowo-noworocznego. Spotkanie, na które przybyli przedstawiciele samorządu, instytucji państwowych oraz lokalni przedsiębiorcy i duchowni, odbyło się w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, autorstwa Doroty Gawerskiej.

 

 

Druga część fotorelacji w czwartkowym (5 stycznia) wydaniu gazety: logo_rgb

Komentarze(14)

 1. gdzie redaktor nasze miasto kętrzyn czy zamykają stronę? co to było wczoraj w KTK obrona sokoła a mieszkańcy mają płacić za taką TV to prezes tego nie ogląda?

 2. Jędrek
  2 stycznia 2017 o 7:59 pm

  O ile mnie pamięć nie zawodzi to „wielki Lechu” kiedyś też wsparł lewą nogę. I co się stało SLD przejęło na 4 lata władzę. Dziś na kętrzyńskim podwórku jest podobnie panowie z lokalnego PiS-u wspierają Pana Pieniaka z SLD i jego ludzi. Kiedy za dwa lata wejdą SLD-owcy do samorządu to na pewno nie będą patrzeć na Was Panowie z PiS i Was wspierać. Miejcie to na uwadze.
  Odpowiedz

  Obserwator sceny politycznej
  4 stycznia 2017 o 8:11 am

  Zgadzam się z Tobą. Ja nie bardzo mogę zrozumieć, jaką postawę polityczną wyraża obecnie pan Pieniak z SLD. Bo przecież PiS od roku łamie porządek konstytucyjny i zmienia ustrój RP. Zniszczył TK i niszczy inne konstytucyjne organy państwa. SLD, jako partia mocno krytykuje za to PiS, a tu pan Pieniak udaje, że się nic nie dzieje. Z jednej strony na internetowej stronie kętrzyńskiej SLD zamieszcza krytyczne wobec PiS publikacje, a z drugiej strony współpracując z tą partią w ramach samorządu, legitymizuje jej działania. To jakaś schizofrenia polityczna.
  W dniu dzisiejszym badania pokazują, że SLD ma 8% poparcia a PiS już tylko 31%. Jeszcze niedawno PiS miał nawet 37%. Niech więc PiS popiera dalej Pana Pieniaka i jego spółkę a zaraz okaże się że to PiS ma 8% a kętrzyński SLD 35%.

 3. Nie ma pilniejszych potrzeb w powiecie do sfinansowania, tylko przyjemności dla ludzi z otoczenia Starosty. Ja sie na to nie godzę, ażeby z moich podatków takiej wątpliwiej wartości spotkania były finansowanie. Jeżeli Starosta chce pozyskiwać sobie popleczników bądź w jakiś sposób odwdzięczać się już istniejącym, to niech to robi za swoje pieniądze a nie publiczne. Zresztą ta przypadłość jest cechą wielu innych naszych urzędników. Brak efektywnej kontroli społecznej odnośnie wydawania środków publicznych daje właśnie przyzwolenie na takie nic nie dające mieszkańcom „spędy”.

 4. Spotkania w starym roku trzeba bylo robić po godzinach a tu proszę z Nowym Rokiem innym krokiem i na zustrichi Rizdva i Novoho roku mozhe buty v robochyy chas.

 5. I pan Marian Toruński, przyjaciel pana Starosty Niedziółki też zaszczycił to spotkanie. No, No.

 6. Nie jest prawdą że Pan Toruński będzie startował do powiatu z listy Pana starosty.Prawdą jest że nie będzie startował do miasta z list komitetu Kętrzyn 2000

 7. Szkoda, że nikt nigdy nie pomyślał aby zintegrować pracowników samorządowych np. Urzędu Miasta ze Starostwem czy też innymi urzędami. Może byłby to pierwszy krok w kierunku współpracy na rzecz dobra mieszkańców miasta i powiatu. A tak integrują się tylko przydupasy i kolesie.

 8. Przecież się integrują. Nie oglądałeś zdjęć?
  Wiceburmistrz jest widoczny. Media są widoczne, przedstawiciele dużych firm.

 9. Działacze Solidarności nawet nie potrafią pochwalić się swoimi osobistymi osiągnięciami lub wspomnieć o wydarzeniach własnych w naszym mieście podczas stanu wojennego. Relacja w konkurencyjnej platformie dotyczącą tej rocznicy była na tyle ogólna z polegała chyba na skopiowanie tekstu z Internetu. Czyżby nie było u nas wydarzeń w tamtym okresie? A napisy na murach które są do dzisiaj o czym świadczą? Czemu nie zachowały choć jednego dla potomnych. Czemu pozwalacoe na ich oklejanie styropianem? Oj działacze…… sweterkowcy.

 10. Opozycjoniści nie byli przeciw takiemu spotkaniu? Życzyli staroście wszystkiego najlepszego w nowym roku ? A gdzie zaginął Michałek?

 11. Spotkanie spotkaniem, ale panie Niedziółka dlaczego to zarząd powiatu nie przedstawił radzie powiatu budżetu do uwalenia do końca roku. Taki obowiązek wynika z ustawy o finansach publicznych. Jakie to zaistniały wyjątkowe okoliczności. Spotkanie opłatkowe to Pan zorganizował ale żeby budżet uchwalić to o tym Pan zapomniał. Powinni Panu za grudzień nie dać w ogóle wynagrodzenia. Ustawowym obowiązkiem jest uchwalić budżet do końca roku.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *