Główna Wydarzenia Autor listu, który podniecał przeciwników starosty, wypunktowany przez burmistrza
23

Autor listu, który podniecał przeciwników starosty, wypunktowany przez burmistrza

Autor listu, który podniecał przeciwników starosty, wypunktowany przez burmistrza
0
23

Pod koniec ubiegłego roku główni przeciwnicy Ryszarda Niedziółki nie kryli podniecenia tak zwanym „listem Majkowskiego”. Były senator, w piśmie skierowanym do poseł Iwony Arent, nie szczędził w nim oszczerstw pod adresem starosty kętrzyńskiego. Jak się jednak okazuje, były senator Krzysztof Majkowski narozrabiał też w rodzinnej Ostrołęce.

 

– Pana prezesa interesuje tylko własny nochal, który od matactw i kłamstw zacznie mu za moment bardzo przeszkadzać. Mam wrażenie, że pan prezes nie ma już możliwości przeglądania się w lustrze – pisze o Majkowskim, aktualnie prezesie spółki Juma w Makowie Mazowieckim, Tadeusz Ciak, burmistrz miasta. Cały artykuł do przeczytania tutaj.

 

O sprawie „listu Majkowskiego” pisaliśmy tutaj.

Komentarze(23)

 1. Gdzies tam czytałem,że nowy blok energetyczny w Ostrołęce na 1000 MW zupełnie nie realny będzie.Tam też mają Panowie bosowie spore plany a nasz Pan starosta wporę zmienił zainteresowania z energetyki na samorząd i dobrze na tym wyszedł jak widać.

  1. Piast Kołodziej -Twoja matka była owcą ? pytam się grzecznie bo to nie możliwe aby normalna kobieta urodziła barana .

 2. I znów plemienna walka klanu Hećmana z klanem Niedziółki. A ja mówię, że dopóki ci dwaj będą przez takich redaktorów Majchrzaków stawiani w centrum uwagi, nic na lepsze w Kętrzynie się nie zmieni, zwłasza że oba klany działają bardzo podobnie i w moim odczuciu wbrew interesowi publicznemu miasta i powiatu.

 3. Nie wiem co tam menadzer Niedziolka robił w Ostrołęce. Wiem,ze w Kętrzynie starosta Niedziolka nie sprawdził się wcale.I tyle

 4. Podniecenie to albo stan nerwowego napięcia lub pobudzenia zmysłowego albo stan silnego pobudzenia seksualnego. Autor nie rozpoznaje znaczenia słów czy uczuć czy cierpi na wyjątkowo nasilony syndrom uporczywego podniecenia i stracił orientację jakie to uczucie?

 5. To Niedziółka szuka obrony aż u Burmistrza Makowa Mazowieckiego ?
  W Kętrzynie już żadna obrona nie jest w stanie obronić Niedziółki .

   1. Hećman sam się obroni – w wyborach bezpośrednich a Niedziółka w pośrednich nie ma szans bo PIS-iory jak wygrają to Zdrajcy nie zaakceptują a Szmidt wskaże Rypina na Starostę

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *