Główna Na Sygnale 38-letnia kobieta chciała się powiesić w jednym z kętrzyńskich hoteli!

38-letnia kobieta chciała się powiesić w jednym z kętrzyńskich hoteli!

38-letnia kobieta chciała się powiesić w jednym z kętrzyńskich hoteli!
0
16

38-letnia mieszkanka Sochaczewa próbowała popełnić samobójstwo w jednym z kętrzyńskich hoteli. Zapobiegli temu policjanci z Kętrzyna, odcinając zaciągnięty sznur dosłownie w ostatnim momencie…

 

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Po godzinie 23. oficer dyżurny kętrzyńskiej policji został powiadomiony przez policjantów z Sochaczewa, że ci otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, zaniepokojonego losem swojej partnerki, która nie wróciła do domu.

– Z przekazanych informacji wynikało, że zgłaszający miał z nią kontakt telefoniczny, lecz stan kobiety był bardzo niepokojący – relacjonuje mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. – Wszystko wskazywało na to, że chce popełnić samobójstwo.

Jak dodaje policjantka, w rozmowie z kobietą udało się ustalić, że przebywa w jednym z hoteli na terenie Kętrzyna. Nadal istniało bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie chciała targnąć się na swoje życie. Kętrzyńscy funkcjonariusze ruszyli więc do wyścigu o życie kobiety. Ustalili, w którym pokoju przebywa i praktycznie chwilę później odcięli ją z troczka, na którym się powiesiła. Mundurowi udzielili desperatce pierwszej pomocy, a nieprzytomną, w ciężkim stanie, przekazali załodze karetki pogotowia.

– 38-latka odzyskała już przytomność – dodaje Ewelina Piaścik. – Gdyby nie szybka i zdecydowana reakcja policjantów, a także wzorowa współpraca sochaczewskich i kętrzyńskich funkcjonariuszy oraz kontakt ze zgłaszającym, doszło by do tragedii…

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Komentarze(16)

  1. Widać już sam przyjazd do Kętrzyna powoduje myśli samobójcze. Ale kętrzyńskie żywe trupy lubią wegetację na bezrobociu i swoją zagłuszaną tanim winem depresję. Głosujcie dalej na Hećmana.

    1. Nie musisz głosować na mnie. Nie mam ambicji ani wystarczającej wiedzy do zarządzania miastem, ale wystarczy zagłosować na Rypinę. Nie widzę w promieniu 100 km człowieka, któremu zależałoby tak, jak zależy jemu na tym mieście. Wejdź z łaski swojej na jego stronę, poczytaj. Ten człowiek coś proponuje, coś od kilku lat składa w całość. Albo on, albo dalej siedzimy w ciemnej (nieoświetlonej) d.pie. Żaden Prokop, żadna Szypulska, żaden Nietrzeba, ani żaden inny potakiwacz Hećmana lub Niedziółki włącznie z nimi. Oni wszyscy są jak polityczne klony robione przez kalkę i żaden z nich nie zaproponuje niczego ponad polbruk w innym kształcie, albo kolejne boisko do gry w kule. Wszystko na ten temat.

  2. Ja spier……liłem z ketrzyna dlatego ze Pan Hecman nie jest w stanie zapewnic mi pracy ani nawet mieszkania heheh wybierzcie innego burmistrza a ja wroce jak bedzie dobrze w ketrzynie . JEB……Ć Hećmana

  3. Jak 38-latka targa się na własne życie to musi straszną pustkę w głowie. Dojrzała kobieta więc młodzieńcze problemy dawno już powinny minąć a takie emocje nią targają. Dała znać gdzie jest więc oczekiwała pomocy. BRAWA dla wszystkich zaangażowanych w pomoc. Oby poukładała sobie na nowo wszystkie myśli a bliscy byli jej naprawdę bliżscy.

  4. O dawaniu pracy akurat pisał Łukasz, ale jak rozumiem w sensie stworzenia warunków do znalezienia pracy i możliwości zamieszkania. Hećman nie sprowadza pracodawców i nie rozwija budownictwa mieszkaniowego. Ba, w mieście dotkniętym bezrobociem – cytując prasę „Hećman przyznał, że w Warmii być może pracuje zbyt wiele osób”. Niedziółka za to chciałby ułatwić Philipsowi wymianę zasobów pracowniczych z polskich na ukraińskie. I to jest patologia tej władzy. Patusem zaś można nazwać ciebie mieszkańcu wspierający ten stan swoim poparciem dla Hećmana. Załatwił ci koryto, czy robisz to ze zwykłej głupoty?

  5. Panowie czy wam jest wszystko jedno pod jakim artykułem piszecie, temat jest właściwie ten sam czyli niski poziom polityki. Temat dotyczy nieszczęścia jakie się dział o wokół tej kobiety. Szanujcie innych. Czy refleksji nigdy nie odczuwacie? Dajcie spokój i przejdzie na inny level.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *