Główna VIDEO Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? Obalamy mity na temat finansów gminy Korsze
16

Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? Obalamy mity na temat finansów gminy Korsze

0
16

Kolejny odcinek programu „Za, czy przeciw?”, w którym skarbnik Anna Sidorowicz i burmistrz Ryszard Ostrowski, mówią o sytuacji finansowej gminy Korsze.

Komentarze(16)

 1. Co to za moda w tym studio aby twarze zaproszonych Gości pokazywać tylko z jednej strony a Pan redaktor wykreowany na centralną postać,która tylko ma spełniać obowiązki gospodarza studia.

   1. Nastrój i kolorystyka studia przypomina bizancjum w namiocie sułtana.Goście są skrępowani tym,że nie mają gdzie ułozyć swobodnie dłoni.Nie dziwota,że Ktos poprzednio pisał o ciągłym machaniu rękoma,sam bym nie wiedział co robić w takich fotelikach bez oparcia na ręce.

     1. „Marek” tłusty to mamy czwartek i pączki z wypieku cukierni z Korsz są naj- smaczniejsze. 🙂

  1. Jak to jaka moda? buraczana. Pan Nietrzeba wyraźnie i kulturalnie to napisał wiedząc ze to przeczyta i nie zrozumie. Od tamtej pory cytuje jego słowa.

  1. Daj sobie na wstrzymanie konkubina jest w odstawce poszukiwania następczyni trwają i z tego powodu został ogłoszony konkurs.

 2. Pan burmistrz Korsz nie jest bez wad można mu wiele zarzucić ale nie brak mu odwagi bronić swoich racji. Nie tak jak jego przeciwnicy którzy oplują i nawet nie chcą powiedzieć dlaczego. Buta jaka bije z ich strony jest porażająca co było widać na nie jednej sesji, ale oni zapominają że radnym to się bywa i przyjdzie rzeczywistość i zweryfikuje wszystko.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *