10 lat odsiadki za rozbój w markecie? Policjanci z Kętrzyna ujęli sprawcę

10 lat odsiadki za rozbój w markecie? Policjanci z Kętrzyna ujęli sprawcę

Zarzut kradzieży rozbójniczej usłyszy 20-letni mieszkaniec Kętrzyna, który ukradł ze sklepu kosmetyki, a uciekając szarpał za odzież próbującą go zatrzymać pracownicę. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

W poniedziałek, 27 listopada, około godziny 22.45 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że w jednym z supermarketów na terenie miasta młody mężczyzna ukradł kosmetyki. Gdy został przyłapany, zaczął szarpać za odzież jedną z pracownic, którą następnie odepchnął i uciekł ze sklepu.

– Zgłaszająca opisała funkcjonariuszom wygląd podejrzanego oraz wskazała, w którym kierunku się oddalił – relacjonuje mł. asp. Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. – Jak ustalili policjanci, mężczyzna ukradł perfumy oraz dezodoranty na kwotę blisko 320 złotych. Skradzione rzeczy włożył pod kurtkę, jednak podczas ucieczki część z nich pogubił.

Na jednej z ulic miasta policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał opisowi podanemu przez ekspedientkę. Zatrzymali go, a badanie stanu trzeźwości 20-latka wykazało, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. We wtorek, po wytrzeźwieniu, mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10. lat więzienia.

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Podobne artykuły
3Komentarz
  • Shoemaster
  • Dodano 28 listopada 2017

  Wreszcie! Dop…ić gnojowi, to może dotrze do pustego łba, że własność to rzecz święta!

  Odpowiedz
  • kętakiii
  • Dodano 29 listopada 2017

  dobie mozna ogóra zaladowac :
  ) a w ogóle za takie cos to nie dyche tylk o 15 lat albo ćwiare od razu przybijajcie mu hahahahhaha łepetyny

  Odpowiedz
  • Krzyś
  • Dodano 1 grudnia 2017

  własność to rzecz święta- była, teraz mamy powrót komuny

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *